Loading

  • Konfora ve tasarrufa yolculuk
  • Dilediğiniz rengi seçin
  • Fawori ile duvarlarınızı renklendirin

Kurumsal

Adalya Boya Parke İzolasyon İnş. Ticaret Ltd. Şti. 2012 yılında bir turizm kenti olan Antalyanın merkezinde kurulmuş aile şirketidir. Kurulduğu ilk günden itibaren Fawori Boya toptancılığını benimsemiş ve her geçen gün çıtasını daha da yükseltme çabasında olan bir firmadır.

Merkezi Antalya,da olmak üzere,Isparta şubesi dahil Toplam iki ayrı Noktadan ANTALYA,ISPARTA,BURDUR İllerini Kapsayan Bölgede FAWORİ BOYA Satış ve Dağıtımını her geçen sene artan işlem hacmi ile sürdürmektedir.

GALERILER

HABERLER

OCAK 2019 ORTAK POS/SANAL POS KAMPANYALARI
  • 04
  • Ocak

OCAK 2019 ORTAK POS/SANAL POS KAMPANYALARI

Değerli Bayilerimiz; Ocak ayı için Fiziki Ortak Pos ve Sanal Pos uygulamalarımızda aşağıdaki koşullar geçerli olacaktır. Axess : 200 TL ve üzeri vade farksız 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ve 10 taksitli işlemlere +2 taksit fırsatı Kampanyadan Axess, Wings, Fish,

EKİBİMİZ

Agah ÖZTÜRK

Genel Müdür

Barış İLHAN

Şirket Müdürü

Çağrı AKAR

Satış Sorumlusu

Kampanyalar
100 TL ve üzeri alışverişlerinizde +2 taksit seçenekleriyle! 10 taksiti geçmeyecek Ticari Kartlar Kampanya dahil değildir.
150 TL ve üzeri alışverişlerinizde +2 taksit seçenekleriyle! 10 taksiti geçmeyecek Ticari Kartlar Kampanya dahilindedir.
World Business kartları dahil değildir
Maximum kartlarda 12 taksit imkanı 100 TL üzeri işlemlerde ticari kartlarda 2-6 taksite ilave +2 taksit kampanyası
200 TL ve üzeri alışverişlerinizde +2 taksit seçenekleriyle! 10 taksiti geçmeyecek Ticari Kartlar Kampanya dahilindedir.